Stále si nejste jisti, zda je bezpečné koupit si jízdní kolo online? Čtěte dá

Pokud si kupujete něco tak důležitého jako jízdní kolo, musíte vědět, od koho a odkud je obdržíte. Kontrola kvality a vstupní seřízení maloobchodním prodejce jsou opravdu zásadní. Před odesláním jízdního kola je třeba provést jisté kroky a než poprvé vyrazíte na cesty, musíte sami provést nezbytné úpravy.

Nákup jízdního kola v internetovém obchodě je stejně bezpečný jako ve stacionárním a kontakt s prodejcem je možný i po zakoupení. Je to také další luxus – můžete se v klidu rozhodnout v pohodlí svého domova!

Tento článek popisuje procesy v Kands. Nemůžeme zaručit, že všichni online prodejci dělají totéž.

Než se Vaše jízdní kolo dostane až k Vám

Všechna naše jízdní kola jsou ihned po absolvování kontroly kvality na výrobní lince umístěna do skladu. Poté, co si jízdní kolo objednáte, je předáno do dílny ke kontrole mechanikům s mnohaletými zkušenostmi s montáží a opravami kol. Jednotlivé části jízdního kola, pneumatiky a brzdy a všechny matice a šrouby jsou dvakrát zkontrolovány. To vše proto, aby nákup jízdního kola v internetovém obchodě skončil tím, že obdržíte produkt po všech fázích kontroly kvality.

Funguje to takto:

Krok 1: Přehazovačky

Ať už máte přehazovačky řetězové nebo v náboji. Důležité je, že fungují tak, jak mají. Dokonale seřízené přehazovačky zvyšují účinnost a jízdní komfort. Pokud vaše přehazovačka nepracuje hladce, obvykle vystačí jen ji trochu upravit. Přesto je však dobré požádat mechanika jízdních kol, aby se podíval na přehazovačky, než se problém prohloubí.

Krok 2: Pneumatiky

Když nám je jízdní kolo dodáváno výrobcem, pneumatiky nejsou vždy správně namontovány. Proto jim musíme také věnovat naši plnou pozornost. Ujišťujeme se, aby byly správně namontovány, než k Vám vaše vysněné jízdní kolo přijde.

Krok 3: Seřízení brzd

Mechanické i hydraulické brzdové systémy je nutné seřídit a zkontrolovat kvalifikovaným mechanikem jízdních kol. Před odesláním vždy provádíme zkoušku brzd, abychom zaručili nejvyšší bezpečnost.

Krok 4: Závěrečný test

Zde naši mechanici pečlivě kontrolují všechny šrouby, brzdy, komponenty zavěšení, ložiska a řetěz – vše, co je důležité pro Vaši bezpečnost. Každé jízdní kolo, které je zabalené a připravené k odeslání, prošlo kontrolou kvality našich mechaniků, což je potvrzeno podpisem mechanika na obdrženém balíku.

Každé jízdní kolo připravené k odeslání prošlo dvojitou kontrolou kvality.

Jakmile jízdní kolo obdržíte

Bylo by skvělé, kdybyste mohli hned po otevření krabice skočit na kolo, že ano? Aby však jízdní kolo dorazilo neporušené, je nutné demontovat přední kolo (u větších kol), řídítka a pedály. Samozřejmě, ne proto abychom prodlužovali čas do první jízdy, ale proto, abychom co nejvíce chránit Vaše nové dvoukolové vozidlo.

Z tohoto důvodu je bezpodmínečně nutné, než se vydáte na první projížďku, provést doma konečné seřízení. Zašleme Vám jasné pokyny k montáži, krok za krokem. Dokonce i s podrobným popisem může být obtížné některé součásti namontovat, pokud jste nikdy předtím jízdní kolo neskládali. Naše video ukazuje, jak složit a seřídit jízdní kolo.

Doporučujeme, abyste si jej prohlídli před první jízdou, abyste se ujistili, že děláte vše správně, aby bylo Vaše jízdní kolo bezpečné a hotové na jízdu.

Máte další dotazy?

.

Máte další dotazy?

Pokud při plánování nákupu jízdního kola nenajdete odpověď na svou otázku, kontaktujte nás na contact@kandsbike.com. Bez ohledu na problém s jízdními koly, který Vás trápí, Vám rádi pomůžeme!